Затока, ул. Приморская, 123-Г
Затока, вул. Приморська, 123-Г
Отдых и море
Відпочинок і море
пляж и развлечения
пляж і розваги
Затока, Приморская,123Г
Затока, Приморська,123Г
Отдых и море
Відпочинок і море
пляж и развлечения
пляж і розваги

Відпочинок з дітьми в Затоці

Сімейний відпочинок в Затоці буде набагато приємніше для вас, ніж перебування в похмурому і курному місті. Купання в морі і можливість побігати і пограти на чистому піску не замінить ніякі іграшки та скарби. Подорож на море стане прекрасним вибором для всієї родини і безсумнівно прикрасить дитячі літні канікули.

Однак, для початку сім'я повинна вибрати місце проживання на час відпочинку. Звичайно ж в даному курортному місті існує безліч готелів, пансіонатів, будинків відпочинку і готелів, які будуть намагатися запропонувати найрізноманітніші послуги.

На пляжному курортному комплексі "Каса-Бланка" є новий дитячий майданчик з гойдалками та гірками, яка обов'язково сподобається Вашому активному малюкові.

СІМЕЙНИЙ ВІДПОЧИНОК У ПЛЯЖНО-КУРОРТНОМУ КОМПЛЕКСІ "КАСА-БЛАНКА" - ПЕРЕВАГИ

Відпочинок на Чорному морі з дітьми 2022

З огляду на можливі побажання сім'ї з дітьми, ми пропонуємо один з найбільш прийнятних варіантів. База відпочинку в Затоці "Каса-Бланка" - це прекрасне місце для того, щоб не тільки дати погратися дітям на обладнаному дитячому майданчику біля моря , але при цьому, мати можливість встежити за ними, і відпочити самим .

Дуже важливим моментом гарного відпочинку з дітьми на море є близькість до пляжу, що дозволяє батькам одночасно, відпочиваючи на терасі спостерігати за дітьми, що грають у пісочку. А пологий захід у море, дозволяє зробити купання максимально безпечним . На дитячому майданчику є гірка і гойдалки. Зголоднілих малюків в їдальні чекає дитяче меню. За заявою батьків дітям до 5-ти років надається ліжечко-манежек. Відсутність поблизу галасливих дискотек і кафе зробить сон малюків комфортним.

ЕКСКУРСІЯ НА ПАРУСНІЙ ЯХТІ - НАЙКРАЩИЙ ВІДПОЧИНОК З ДІТЬМИ В ЗАТОЦІ!

Також, в 2022р. на відпочинку з дітьми в Затоці можна провести надзвичайну подорож морськими екскурсіями на вітрильних яхтах. Це дозволить зарядитися позитивними емоціями і веселими історіями, на той випадок, якщо ви втомитеся лежати на пляжі і нічого не робити. До слова, в чудовому закладі "Каса-Бланка" батьки зможуть дозволити собі по-справжньому байдикувати.

Готель для відпочинку в Затоці з дітьми

Сімейний відпочинок з дітьми на Чорному морі в Одесі може бути як пасивним, так і активним. Варто тільки сказати про те, що на світлому і теплому піску можна побудувати безліч замків або заритися в ньому з головою, а також, при наявності м'яча, є можливість влаштувати цілий чемпіонат з пляжних видів спорту. В цілому, ніхто тут нудьгувати не буде.

Стан пляжу біля бази, дозволить не турбуватися про фізичну безпеку дітей. Тут повністю відсутні сміття і предмети, об які можна поранитися.

Для організації романтичного вечора, можна влаштувати прогулянки на заході або на світанку:

по-перше, це можливість спостерігати прекрасний краєвид,

а по-друге, на пляжі в цей час доби немає відпочиваючих, і що важливо, не так спекотно, як днем.

Відпочинок з дітьми в готелі у Затоці позбавить вас ще й від побутових клопотів і потреби возити з собою купу важких речей, наприклад сумку-холодильник, праску або фен, адже в Каса-Бланка це все надається за Вашим запитом.

ПРОВОДИТИ ВІДПОЧИНОК З ДІТЬМИ НА ЧОРНОМУ МОРІ ВЕСЕЛО! - "КАСА-БЛАНКА"