Затока, ул. Приморская, 123-Г
Затока, вул. Приморська, 123-Г
Отдых и море
Відпочинок і море
пляж и развлечения
пляж і розваги
Затока, Приморская,123Г
Затока, Приморська,123Г
Отдых и море
Відпочинок і море
пляж и развлечения
пляж і розваги

Кращий відпочинок влітку - відпустка в Затоці!

Пляжний курортний комплекс "Каса-Бланка" запрошує Вас відвідати один з найприємніших куточків Чорноморського узбережжя - курортне містечко Затока!

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СЕЛИЩЕ ЗАТОКА

Затока розташована в 60 км від Одеси на піщаній косі довжиною двадцять кілометрів. Теплий клімат, поєднання морського і степового повітря робить Затоку елітним і вельми комфортним місцем літнього відпочинку. Яскраве сонце, щедра земля, золотисті пляжі, велика кількість фруктів щорічно привертають в Затоку безліч гостей. Таким чином відпочинок в Затоці не тільки дасть Вам можливість розслабитися і відпочити, а й допоможе суттєво оздоровитись. Практично весь селище складається з баз відпочинку і готелів на березі моря. Серед них вигідно виділяється база відпочинку "Каса-Бланка".

"Каса-Бланка" вражає прибулих: чистим морем, величезним пляжем з найчистішим кварцовим піском, комфортабельними номерами. Морське повітря і пісок, що містить фосфорні, йодисті з'єднання і морські солі роблять Затоку прекрасним місцем для оздоровлення та лікування. Ласкавий бриз приносить з собою легкий і приємний запах моря. Повною мірою ним насолодитися можна сидячи на затишних терасах номерів бази.

Найчистіший пляж. Пляж бази "Каса-Бланка" ( один з найбільш чіcтих і великих в Затоці ) піщаний, шириною 45 м і довжиною 160 м, регулярно чиститься і прибирається за допомогою новітньої техніки. Прямо на пляжі розташований снек-бар, а для повноцінного харчування на території бази розташований ресторан. Нові зручні одноповерхові котеджі з усіма зручностями і цілодобовою подачею холодної і гарячої води не залишать Вас байдужими.

Незвичайне архітектурне рішення побудувати будиночки у вигляді бунгало дозволяє створити безліч затишних і комфортних номерів на будь-який, найвимогливіший смак. Кожен номер має окремий вхід через індивідуальну веранду, спускаючись з якої відпочиваючий потрапляє прямо на пляж.

Комфортне проживання. Технічне оснащення бази "Каса-Бланка" також підтримується на найвищому рівні: власна трансформаторна підстанція, автостоянка, кабельне телебачення. На території бази розташований дитячий майданчик.


В кожному номері нові комфортні меблі, кондиціонер, телевізор, холодильник, душ, туалет. Зручні меблі на верандах дозволять з максимальним комфортом відпочивати, насолоджуючись видом на море.

Трансфер. Можлива організація зустрічі на залізничному вокзалі або аеропорту та трансфер в Затоку, на базу відпочинку.
Організація дозвілля. На нашій базі відпочинку регулярно організовуються екскурсії, різноманітні програми розваг і активного відпочинку.